Roland Svensson
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärssegling" (St Nassa", signerad roland S, färglitografi, 4/200, bildmått ca 32x27 cm,
Läs mer
550304
2018-08-19