Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärssegling" (St Nassa", signerad roland S, färglitografi, 4/200, bildmått ca 32x27 cm,

Läs mer

550304

2018-08-19