efter Jusepe de Ribera, Saint Francis of Paola

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JUSEPE DE RIBERA, efter (1700-tal): föreställande Franciskus av Paola, Kalabrien, Italien (1416-1507), olja på duk, 84x63,5 cm.

Dubblerad

550313

2018-06-06