Blomstermarknad

Blomstermarknad
Blomstermarknad
Blomstermarknad
Blomstermarknad
Blomstermarknad
Blomstermarknad
Blomstermarknad
Blomstermarknad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Blomstermarknad, signerad Renard, olja på duk, ca 60x80 cm

550317

2018-06-07