Blomstermarknad
2018-06-07
550317
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Blomstermarknad, signerad Renard, olja på duk, ca 60x80 cm