Roland Svensson Röder Storskärgård

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Röder Storskärgård", 1981, signerad roland S, 262/350, färglitografi, bildmått ca 27x54 cm,

Läs mer

550330

2018-08-19