Roland Svensson Röder Storskärgård
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Röder Storskärgård", 1981, signerad roland S, 262/350, färglitografi, bildmått ca 27x54 cm,
Läs mer
550330
2018-08-19