Roland Svensson Menföresbåten

Roland Svensson Menföresbåten
Roland Svensson Menföresbåten

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S., HC, färglitografi, bildyta ca 40x32 cm,

Läs mer

UTSTÄLLD:
Prins Eugens Waldemarsudde,
"Roland Svensson skärgård, öar, hav",
2010-09-16 - 2011-01-18

550340

2018-08-19