Toiletteset

Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

TOILETTESET, 3 dlr, silver, svenska importstämplar, bestående av: handspegel, 2 borstar, spegelns längd ca 19 cm, i etui

Graverade "E", del av kam medföljer, bucklor etui med skador

550352

2018-06-06