Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
TOILETTESET, 3 dlr, silver, svenska importstämplar, bestående av: handspegel, 2 borstar, spegelns längd ca 19 cm, i etui
Graverade "E", del av kam medföljer, bucklor etui med skador
550352
2018-06-06