Roland Svensson Säljägarna akvarell
Klubbat för:
38 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Studie för jägarna 1971", ("Säljägarna" - "The Hunters"), signerad roland S, akvarell/blandteknik, ca 26x42 cm,
Läs mer
550354
2018-08-19