Roland Svensson Säljägarna akvarell

Klubbat för:

38 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Studie för jägarna 1971", ("Säljägarna" - "The Hunters"), signerad roland S, akvarell/blandteknik, ca 26x42 cm,

Läs mer

550354

2018-08-19