Jan Karczewski akvarell
2018-06-06
550356
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN KARCZEWSKI (född 1931): Komposition, signerad och daterad Karczewski 70, akvarell, ca 60,5x49,5 cm, oramad