Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAN KARCZEWSKI (född 1931): Komposition, signerad och daterad Karczewski 70, akvarell, ca 60,5x49,5 cm, oramad
550356
2018-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här