Jan Karczewski akvarell

Jan Karczewski akvarell
Jan Karczewski akvarell
Jan Karczewski akvarell
Jan Karczewski akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN KARCZEWSKI (född 1931): Komposition, signerad och daterad Karczewski 70, akvarell, ca 60,5x49,5 cm, oramad

550356

2018-06-06