Byrå rokokostil
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, fanerad i teak och valnöt, 1900-talets mitt, rokokostil, tre lådor, välvd front, med stenskiva, beslag i mässing, höjd ca 80, 84x46 cm
Smarre fanérbortfall. Slitage. Nycklar saknas.
550364
2018-06-06