Roland Svensson Gillöga pastell

Såld för:

21 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Snöstorm, Gillöga, signerad och daterad roland S 1940, pastell, ca 18x28 cm,

Läs mer

550368

2018-08-19