Roland Svensson Vaxholm,

Roland Svensson Vaxholm,
Roland Svensson Vaxholm,

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vaxholms kastell", signerad roland S, 106/360, färglitografi, bladmått ca 38x56 cm,

Läs mer

550377

2018-08-19