Rodolfo Dordoni golvlampa

Rodolfo Dordoni golvlampa
Rodolfo Dordoni golvlampa
Rodolfo Dordoni golvlampa
Rodolfo Dordoni golvlampa
Rodolfo Dordoni golvlampa
Rodolfo Dordoni golvlampa
Rodolfo Dordoni golvlampa
Rodolfo Dordoni golvlampa
Rodolfo Dordoni golvlampa
Rodolfo Dordoni golvlampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RODOLFO DORDONI, "Limere Lettura", golvlampa, Foscarini, Italien, 3 ljuspunkter, stomme i stål, skärm i opalglas, etikettmärkt, höjd ca 140 cm

Ett fåtal micronagg i kanten, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

550380

2018-06-07