Mario Schifano, Landskap

Mario Schifano, Landskap
Mario Schifano, Landskap
Mario Schifano, Landskap
Mario Schifano, Landskap
Mario Schifano, Landskap
Mario Schifano, Landskap

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

MARIO SCHIFANO (Libyen 1934-1998 Italien): Landskap,signerad på baksidan Schifano, olja på duk, 70x100 cm.

PROVENIENS
Agart s.r.l., Galleria d´Arte e Antiquariato, Roma

550382

2018-06-18