Roland Svensson Vinterbåten

Roland Svensson Vinterbåten
Roland Svensson Vinterbåten
Roland Svensson Vinterbåten
Roland Svensson Vinterbåten

Såld för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterbåten" (Julbåten), signerad och numrerad roland S., 161/310, färglitografi, bildmått ca 43x34 cm,

Läs mer

550383

2018-08-19