Olja på duk Inge Schiöler

Olja på duk Inge Schiöler
Olja på duk Inge Schiöler
Olja på duk Inge Schiöler
Olja på duk Inge Schiöler
Olja på duk Inge Schiöler
Olja på duk Inge Schiöler

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971), "Sängen", signerad INGE SCHIÖLER, olja på duk ca 32x23 cm

PROVENIENS: Ivar Lo-Johanssons konstsamling enligt stämpel a tergo

550390

2018-06-07