Roland Svensson Säljägarna

Roland Svensson Säljägarna
Roland Svensson Säljägarna

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Jägarna" ("Säljägarna"-"The Hunters"), signerad och daterad roland S, pt sept 1971 färglitografi, bildmått ca 24x40 cm,

Läs mer

550391

2018-08-19