Soffa Dux 1970-tal

Soffa Dux 1970-tal
Soffa Dux 1970-tal
Soffa Dux 1970-tal
Soffa Dux 1970-tal
Soffa Dux 1970-tal
Soffa Dux 1970-tal
Soffa Dux 1970-tal
Soffa Dux 1970-tal
Soffa Dux 1970-tal
Soffa Dux 1970-tal
Soffa Dux 1970-tal
Soffa Dux 1970-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, Dux 1970-tal, tresits, två lösa kuddar och sex lösa plymåer, etikettmärkt Dux, ben av betsad bok, höjd ca 72, djup 85, längd 210 cm

Smärre slitage

550396

2018-06-07