Roland Svensson - Lommens bod Gillöga

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Lommens bod" - Gillöga, 1945, signerad roland S, färglitografi, 95/200, bildmått ca 40x66 cm,

Läs mer

UTSTÄLLD:
Prins Eugens Waldemarsudde,
"Roland Svensson skärgård, öar, hav",
2010-09-16 - 2011-01-18

550398

2018-08-19