Färglitografi Roland Svensson

Färglitografi Roland Svensson
Färglitografi Roland Svensson
Färglitografi Roland Svensson
Färglitografi Roland Svensson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Björkar vid havet", signerad Roland S och numrerad 61/250, färglitografi ca 39,5x53 cm

UTSTÄLLD: Vår konst - er konst, Liljevalchs, Stockholm 1990, katalognummer 207

Gulnad, ej examinerad ur ram

550412

2018-06-07