Aage Petersen Le Klint golvlampa
2018-06-07
550419
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AAGE PETERSEN, golvlampa, Le Klint, stomme i borstad mässing, skärm i veckad papp, modellnr 328/39, höjd 168 cm
Smärre slitage, skärm med mindre skador, SAV garanterar inte funktionen