Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
AAGE PETERSEN, golvlampa, Le Klint, stomme i borstad mässing, skärm i veckad papp, modellnr 328/39, höjd 168 cm
Smärre slitage, skärm med mindre skador, SAV garanterar inte funktionen
550419
2018-06-07