Aage Petersen Le Klint golvlampa

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

AAGE PETERSEN, golvlampa, Le Klint, stomme i borstad mässing, skärm i veckad papp, modellnr 328/39, höjd 168 cm

Smärre slitage, skärm med mindre skador, SAV garanterar inte funktionen

550419

2018-06-07