Wayang Bali
2018-06-07
550444
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKUGGSPELSDOCKOR, 3 st., trä samt textil, Bali, 1900-talets första hälft, "Wayang", längd ca 60 cm
Slitage