Karhu spjut 1940/50-tal

Karhu spjut 1940/50-tal
Karhu spjut 1940/50-tal
Karhu spjut 1940/50-tal
Karhu spjut 1940/50-tal
Karhu spjut 1940/50-tal
Karhu spjut 1940/50-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARHU, SPJUT, 3 st, 1940/50-tal, etikettmärkta Karhu, träskaft, metallspets, längd ca 260 cm vardera

Rost, etiketter med slitage

550458

2018-06-07