Samovar mässing Ryssland
2018-06-07
550464
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SAMOVAR, Ryssland, mässing, 1800-tal, höjd ca 48 cm
Bruksslitage, smärre bucklor