Bordsur med glaskupa 1900-tal

Bordsur med glaskupa 1900-tal
Bordsur med glaskupa 1900-tal
Bordsur med glaskupa 1900-tal
Bordsur med glaskupa 1900-tal
Bordsur med glaskupa 1900-tal
Bordsur med glaskupa 1900-tal
Bordsur med glaskupa 1900-tal
Bordsur med glaskupa 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÅRSUR, Schatz, 400 dagars ur, 1900-talets andra hälft, lackerad mässing, emaljerad urtavla, med glaskupa, höjd ca 31 cm

Nyckel och originaldokument medföljer.

550476

2018-06-07