Klubbat för:
5 200 SEK
6 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, 1800-talets första hälft, restauration, brons, brännförgyllda och patinerade, höjd ca 28 cm
Slitage
550501
2018-06-06