Roland Svensson Tornö

Roland Svensson Tornö
Roland Svensson Tornö

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsmorgon, Tornö", signerad roland S, pt, 1977, färglitografi, bildmått ca 56x43 cm,

Läs mer

550521

2018-08-19