Coaster 1800-tal

Coaster 1800-tal
Coaster 1800-tal
Coaster 1800-tal
Coaster 1800-tal
Coaster 1800-tal
Coaster 1800-tal
Coaster 1800-tal
Coaster 1800-tal
Coaster 1800-tal
Coaster 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COASTERS, 1 par + 10 st., 1800-tal, bronserad dekor av växtornamentik, lackerad plåt samt papier-maché, diameter 10 resp. 12,5 cm

Skador och slitage

550524

2018-06-06