Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Bidevind", signerad roland S, pt, färglitografi, bildmått ca 35x43 cm,

Läs mer

550526

2018-08-19