Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, karmstol, "Jonas Love", mahogny, randig klädsel, brännstämplad CM, sitthöjd ca 43 cm, total höjd ca 77, 66x77 cm
Lättare brksslitage, repor på ryggstödets baksida
550539
2018-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här