Carl Malmsten karmstol

Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol
Carl Malmsten karmstol

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, karmstol, "Jonas Love", mahogny, randig klädsel, brännstämplad CM, sitthöjd ca 43 cm, total höjd ca 77, 66x77 cm

Lättare brksslitage, repor på ryggstödets baksida

550539

2018-06-06