Roland Svensson
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsland - Utskärssegling", signerad daterad roland S, 54/150, 1984, färglitografi, bildmått ca 36x59 cm,
Läs mer
550540
2018-08-19