Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsland - Utskärssegling", signerad daterad roland S, 54/150, 1984, färglitografi, bildmått ca 36x59 cm,

Läs mer

550540

2018-08-19