Bord stolar Olesen
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MAGNUS OLESEN, bord, 2 st, stolar, 4 st, Danmark, 1900-talets andra hälft, bok, laminerad bordsskiva samt sitsar, etikettmärkning, bordens mått höjd ca 60/ 71, diameter 60/ 90 cm, glasskiva medföljer
Ytskador, slitage
550555
2018-06-06