Bord stolar Olesen

Bord stolar Olesen
Bord stolar Olesen
Bord stolar Olesen
Bord stolar Olesen
Bord stolar Olesen
Bord stolar Olesen
Bord stolar Olesen
Bord stolar Olesen
Bord stolar Olesen
Bord stolar Olesen
Bord stolar Olesen
Bord stolar Olesen
Bord stolar Olesen
Bord stolar Olesen

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

MAGNUS OLESEN, bord, 2 st, stolar, 4 st, Danmark, 1900-talets andra hälft, bok, laminerad bordsskiva samt sitsar, etikettmärkning, bordens mått höjd ca 60/ 71, diameter 60/ 90 cm, glasskiva medföljer

Zustandsbeschreibung

Ytskador, slitage

550555

2018-06-06