Ejnar Vianden oljemålning

Ejnar Vianden oljemålning
Ejnar Vianden oljemålning
Ejnar Vianden oljemålning
Ejnar Vianden oljemålning
Ejnar Vianden oljemålning
Ejnar Vianden oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EJNAR GUSTAV VIANDEN (1912-1981): Landskapsmotiv (troligen Ångermanland) med flottare, sågverk och kyrka, signerad och daterad Vianden -44, olja på duk, 77x199 cm

Smärre färgbortfall och krackeleringar

550558

2018-06-07