Roland Svensson Möja
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vårkväll, Möja, signerad roland S, 52/350, färglitografi, bildmått ca 34x42 cm,
Läs mer
550563
2018-08-19