Roland Svensson Möja

Roland Svensson Möja
Roland Svensson Möja

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vårkväll, Möja, signerad roland S, 52/350, färglitografi, bildmått ca 34x42 cm,

Läs mer

550563

2018-08-19