Nålfat mm i silver

Nålfat mm i silver
Nålfat mm i silver
Nålfat mm i silver
Nålfat mm i silver
Nålfat mm i silver
Nålfat mm i silver
Nålfat mm i silver
Nålfat mm i silver
Nålfat mm i silver
Nålfat mm i silver
Nålfat mm i silver
Nålfat mm i silver
Nålfat mm i silver
Nålfat mm i silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NÅLFAT, 1 par, DOSA, FRUKTKNIVAR, 3+2, RIZZA, silver, Sverige, Ryssland, vikt exkl. knivar ca 220 g

Skador och slitage

550577

2018-06-06