Harald Lindberg

Harald Lindberg
Harald Lindberg
Harald Lindberg
Harald Lindberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD LINDBERG (1904-1976): ´´I lä för natten´´, signerad samt daterad Harald Lindberg 70, blandteknik på papper, ca 29x49 cm

550588

2018-06-06