Uppläggningsfat 1700-tal Kina

Uppläggningsfat 1700-tal Kina
Uppläggningsfat 1700-tal Kina
Uppläggningsfat 1700-tal Kina
Uppläggningsfat 1700-tal Kina
Uppläggningsfat 1700-tal Kina
Uppläggningsfat 1700-tal Kina
Uppläggningsfat 1700-tal Kina
Uppläggningsfat 1700-tal Kina
Uppläggningsfat 1700-tal Kina
Uppläggningsfat 1700-tal Kina

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

UPPLÄGGNINGSFAT, 5 st., porslin, Kina, Qianlong, (1736-1795), konturerad kant, dekor av strödda blommor i underglasyrblått, längd 26-41 cm

Smärre nagg

550590

2018-06-06