Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGPENDYL, förgylld metall, 1900-tal, märkt Causard Paris, höjd ca 50 cm

smärre slitage

550593

2018-06-09