Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RESEALTARE, 1800-tal, soapstone, höjd ca 11 cm,
Inköpt i China augusti 1871
Lagningar, slitage
550599
2018-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här