Resealtare

Resealtare
Resealtare
Resealtare
Resealtare
Resealtare
Resealtare
Resealtare
Resealtare
Resealtare
Resealtare

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RESEALTARE, 1800-tal, soapstone, höjd ca 11 cm,
Inköpt i China augusti 1871

Lagningar, slitage

550599

2018-06-06