Roland Svensson Västan

Roland Svensson Västan
Roland Svensson Västan

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båten från staden", signerad, roland S, 125/250, färglitografi, bildmått ca 40x32 cm,

Läs mer

550600

2018-08-19