Roland Svensson Västan
Klubbat för:
15 500 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båten från staden", signerad, roland S, 125/250, färglitografi, bildmått ca 40x32 cm,
Läs mer
Zustandsbeschreibung
550600
2018-08-19