Oljemålning Einar Jolin 1927

Oljemålning Einar Jolin 1927
Oljemålning Einar Jolin 1927
Oljemålning Einar Jolin 1927
Oljemålning Einar Jolin 1927
Oljemålning Einar Jolin 1927
Oljemålning Einar Jolin 1927

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976), porträtt med kvinna och pojke, signerad JOLIN och daterad 1927, olja på duk ca 54x45 cm

Krackelyr, obetydligt slitage

550608

2018-06-06