Carlo Giorgio Vägglampetter
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARLO GIORGI (Tommaso Barbi), 3 vägglampetter, Italien 1960-70-tal, med lövformade skärmar i mässing, delvis etikettmärkta ´G&G studio e disegno´´, höjd ca 40 cm, sladdar medföljer
Bruksslitage, ställvis anlöpning, ej funktionstestade
550617
2018-06-10