Carlo Giorgio Vägglampetter

Carlo Giorgio Vägglampetter
Carlo Giorgio Vägglampetter
Carlo Giorgio Vägglampetter
Carlo Giorgio Vägglampetter
Carlo Giorgio Vägglampetter
Carlo Giorgio Vägglampetter
Carlo Giorgio Vägglampetter
Carlo Giorgio Vägglampetter
Carlo Giorgio Vägglampetter
Carlo Giorgio Vägglampetter

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARLO GIORGI (Tommaso Barbi), 3 vägglampetter, Italien 1960-70-tal, med lövformade skärmar i mässing, delvis etikettmärkta ´G&G studio e disegno´´, höjd ca 40 cm, sladdar medföljer

Bruksslitage, ställvis anlöpning, ej funktionstestade

550617

2018-06-10