Oljemålning Sven Ljungberg

Oljemålning Sven Ljungberg
Oljemålning Sven Ljungberg
Oljemålning Sven Ljungberg
Oljemålning Sven Ljungberg
Oljemålning Sven Ljungberg
Oljemålning Sven Ljungberg
Oljemålning Sven Ljungberg
Oljemålning Sven Ljungberg

Klubbat för:

3 800 SEK

3 000 SEK

SVEN LJUNGBERG (1913-2010), motiv med å i vårvinter, signerad Sven Ljungberg och daterad 88, olja på duk ca 72x83 cm

550619

2018-06-06