Joel Kumlin träskulptur

Joel Kumlin träskulptur
Joel Kumlin träskulptur
Joel Kumlin träskulptur
Joel Kumlin träskulptur
Joel Kumlin träskulptur
Joel Kumlin träskulptur
Joel Kumlin träskulptur
Joel Kumlin träskulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOEL KUMLIN (född 1965): "Mönstringen", träskulptur, figurgrupp, signerad Joel Kumlin 1973, skuret och bemålat trä, längd 97 cm

Bruksslitage, limet har torkat ut ställvis, torrsprickor, ställvis omlimmad

550647

2018-06-07