Birger Petraeus oljemålning

Birger Petraeus oljemålning
Birger Petraeus oljemålning
Birger Petraeus oljemålning
Birger Petraeus oljemålning
Birger Petraeus oljemålning
Birger Petraeus oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER PETRAEUS (1888-1957?): Vy över Skeppsholmen, signerad och daterad Birger Petraeus 1942, olja på pannå, ca 51x60 cm

Smärre slitage

550648

2018-06-07